Počitniška šola organizacije Dusemond Study programmes od leta 2020 organizira tečaje angleškega jezika v Toskani, v zaselku Sughera ob vasici Montaione, v toskanski podeželski vili obdani z oljčnimi nasadi in vinogradi. V bližini lahko najdemo znamenite Firence, Piso, Lucco, Sieno, Tirrensko obalo, Voltero, San Gimignano, itd. Rezidenca Il Poggio Agriturismo je varna lokacija za tečajnike, kjer bo angleščina na prvem mestu.
DUSEMOND STUDIES – Tečaj angleščine v Italiji – Toskana
DUSEMOND STUDIES – Tečaj angleščine v Italiji – Toskana
Jezikovni tečaj angleščine v Italiji - Toskana
Program obsega 15 ur pouka na teden z učitelji, ki je jim je angleščina materni jezik. Pouk je zasnovan tako, da povezuje učenje angleščine in spoznavanje angleškega življenja in kulture. Pouk obsega vse štiri jezikovne veščine poslušanja, branja, pisanja in govorjenja o različnih temah, ki so primerne za ustrezno starostno skupino in stopnjo jezikovnega znanja.
Vsi tečajniki prvi dan tečaja opravijo preizkus znanja, na podlagi katerega so nato razvrščeni v ustrezno težavnostno stopnjo.
Urnik pouka in aktivnosti tečajniki dobijo po razvrstitvi v skupino in si ga ni mogoče poljubno izbirati.
Program se lahko pohvali z odličnim razmerjem med številom osebja in tečajnikov (1:8). Podeželska vila se lahko pohvali z bazenom, tenis igriščem, piknik prostorom, manjšim kinom in košarkarskim igriščem.
Poleg pouka angleščine program vključuje tudi program skupinskih aktivnosti in izleti z ogledi. Aktivnosti vključujejo delavnice, kviz večer, detektivsko igro (murder mistery), Dusemond ima talent, športni turnir, itd. Poudarek na izletih je na spoznavanju okoliških znamenitosti in svetovno znanih mest kot so na primer Pisa (z vzponom na stolp), Firence (z vstopninam), Viareggio (z vstopninam), Genova (z vstopninam), itd.
Program aktivnosti in izletov tečajniki dobijo ob prihodu. Število celodnevnih izletov je odvisno od trajanja tečaja, v enem tednu je vključena ena celodnevna in ena poldnevna ekskurzija.
- Junnior Programme Tuscany
- spoznavanje Toskane (Pisa, Firenze, Genova, Lucca)
- 15 učnih ur tedensko
- 1 ali 2 tedna
- popoldanske in večerne aktivnosti
OSNOVNI PODATKI O TEČAJU | |
---|---|
STAROST TEČAJNIKOV | od 7 do 17 let |
TRAJANJE TEČAJA | 1 ali 2 tedna |
STOPNJA TEČAJA | A1-C1 |
NAJVEČJE ŠTEVILO V RAZREDU | 20 |
ŠTEVILO UČNIH UR POUKA NA TEDEN | 15 |
PROGRAM | CENA |
---|---|
Junior Programme Tuscany – 1 teden | 659 EUR |
Junior Programme Tuscany – 2 tedna | 1239 EUR |
OPOMBA
Predvidena dneva odhoda/povratka sta sobota/sobota. Točne informacije o odhodu/povratku vam bomo posredovali najkasneje 8 dni pred datumom programa.
Produkt: 85662T
Prevoz do Toskane si organizirate sami (Agriturismo il Poggio). Potovanje naj bo načrtovano tako, da boste na podeželsko vilo v prispeli v soboto in odšli v soboto, dan po zaključku tečaja.
CENA VKLJUČUJE
- pouk angleščine 15 ur na teden
- program dnevnih aktivnosti
- program večernih aktivnosti
- dva izleta na teden
- nastanitev dvoposteljnih apartmajih (polni penzion)
- 24ur/dan skrb za tečajnike v razmerju 1:8
STAROST TEČAJNIKOV | TRAJANJE TEČAJA | STOPNJA TEČAJA | NAJVEČJE ŠTEVILO TEČAJNIKOV V RAZREDU | ŠTEVILO UR POUKA NA TEDEN |
---|---|---|---|---|
od 7 do 17 let | 1 ali 2 tedna | A1 – C1 V ustrezno težavnostno stopnjo so tečajniki razporejeni na podlagi preizkusnega testa. | 20 | 15 |
NASTANITEV
Toskanska podeželska vila z apartmaji Agriturismo il Poggio. V apartmajih sta maksimalno 2 tečajnika, kopalnice so skupne v razmerju 1:4. V podeželski vili bodo postregli polni penzion z dobro italijansko hrano, na celodnevnih izletih pa za kosilo dobijo lunch paket.